Як правильно вибрати жіночі трусики?

Ні для кого не секрет, що правильно підібрана нижня білизна додає жінці неабиякої впевненості. Саме тому, важливо знати, як вдало вибрати жіночі трусики. Ми зібрали декілька корисних порад, щоб ви з легкістю вибрали білизну, яка зробить вас неперевершеною!

Порада 1: Визначаєм свій розмір.

Знімати мірки необхідно не тільки зі стегон, але і з талії. Тож, встаньте рівно, видихніть, виміряйте обхват талії у найтоншому місці. Після цього зробіть замір стегон у найвиступаючих місцях. Тепер у вас є два показника, за допомогою яких ви зможете визначити свій розмір:

  • Розмір S: талія 64-67 см, стегна 89-93см
  • Розмір М: талія 68-75см, стегна 94-101см
  • Розмір L: талія 76- 79 см, стегна 102-105 см
  • Розмір: XL: талія 80-83 см, стегна 106-109см

Порада 2: Зверніть увагу на матеріал трусиків.

Вважається, що найвдалішим матеріалом для нижньої білизни є бавовна, адже саме вона дозволяє шкірі дихати і не втрачає своєї форми і кольору.

Інтернет-магазин "ОПТ текстиль" пропонує вам трусики саме з високоякісної бавовни у складі.

Порада 3. Визначтесь з фасоном.

Важливо зрозуміти, яке призначення буде у вашої білизни - на кожен день, для занять спортом, для романтичних побачень і т.д.
Наступна інформація допоможе зрозуміти який фасон підходить саме для вас.

Труси - сліпи. Цей варіант чудово підійде як на кожен день, так і для занять спортом. Ця найпопулярніша модель трусиків підійде під будь-який одяг, тому є універсальною.

Труси - бразиліана. Ідеальний варіант для побачень. Ця модель залишає стегна майже повністю відкритими і чудово підійде під облягаючий одяг та 100% допоможе підкреслити фігуру у потрібних місцях.

Труси - батал. Ця моделька добре підходить для жінок з формами і доступна у великих розмірах. Такі трусики повністю закривають стегна та підходять на кожен день.

Отже, ці основні три корисні поради допоможуть Вам вибрати білизну на кожен день, в якій ви будете відчувати себе комфортно в будь-яких обставинах і підкреслите свою фігуру.